ndeshjet
Match List Vllaznia
Tirana
0 : 0
Vllaznia
Tirana
Kategoria Superiore 2019-20
Java 12
8 nntor Ora 19:00

Kronika

Vllaznia
Lajmet

Vllaznia humbet kunder Bylis

Takimi mes Vllaznisë dhe Bylit është mbyllur me rezultatin 0-1 në favor të miqve. Dy skuadrat luanin për vendin e

5 Nën

Vllaznia në Facebook Bëhu pjesë e komunitetin tonë


Na ndiqni

Vllaznia 2018-19

Renato MALOTA
MALOTA

Mbrojtes

Valto ZEQAJ
ZEQAJ

Mbrojtes

Gilman LIKA
LIKA

Mesfushor

Erdenis GURISHTA
GURISHTA

Mbrojtes

Ergi BORSHI
BORSHI

Mbrojtes

Collins Eziamaka
Eziamaka

Sulmues

Olsi GOCAJ
GOCAJ

Mbrojtes

Ardit KRYMI
KRYMI

Mesfushor

Postimet nga Forumi

Klasifikimi

PozKlubiNdPikë
1Partizani12 22
2Bylis12 20
3Laci12 19
4Tirana12 19
5Kukësi12 18
6Teuta12 18
7Skenderbeu12 17
8Vllaznia12 16
9Luftetari12 7
10Flamurtari12 4

Postimet nga Twitter

Vllaznia App

Shkarko falas aplikacionin e Vllaznise per telefonat mobile. Informohu gjithmone rreth ekipit tend te zemres.

Vllaznia App Get it on Google Play Get it on App Store