Video

Nadja e mire e jave te mbare 🎉🎉⚽️⚽️🥇🔴🔵 #vllaznia

13-02-2020 Shiko Video

Sezoni 2014-2015, luhej java e 2 e Superliges. Kruja shenon dhe i jep fitoren ne per here te fundit ne Durres. Sot Kruja do jete ne fushe serish. #forcaVllaznia

18-12-2019 Shiko Video

Te shtunen date 31 gusht ne oren 19:00 luhet ndeshja Vllaznia - Tirana.

14-12-2019 Shiko Video

Shaban Piranej, tifozi 72 vjeçar: "Më mirë të vdesë, sesa ta shoh Vllazninë duke ra nga kategoria!"

19-12-2019 Shiko Video

💣 SUKAJ ⚽ 🎯 www.facebook.com/KsVllaznia

15-12-2019 Shiko Video

Vllaznit Ultras duke festu ne mes te Tiranes fitoren e Vllaznise.

14-12-2019 Shiko Video

Goli i Elis Bakaj! (video e filmuar nga tifoz ne tribune)

14-12-2019 Shiko Video

Festa pas mberritjes ekipit KAMPION! FORCA VLLAZNI!

17-12-2019 Shiko Video