Vllaznit Ultras

Tifozët shkodran

Stadiumi "Loro Boriç" është shtëpia e tifozëve më të zjartë në Shqipëri. Tifozët shkodran njihen për mbështjetjen e zjarrtë që i kanë bërë dhe i bëjnë ekipit të tyre Vllaznia. Në stadiumin "Loro Boriçi" është krijuar tifo grupi i parë shqiptar Vllaznit Ultras.

Vllaznit Ultras janë themeluar me 19 dhjetor 2005.

Mund te antarsoheni tek Vllaznit Ultras ne cdo moment. Antarsimet kushtojne 200 lek te reja per femrat dhe per moshen deri 16 vjeç, per gjithe tjeret kushton 500 leke. Antarsimet behen ne ora 8:00 deri 14:00 tek Bar Kafe No Name nĂ« Xhabije dhe mbasdite 15:00 deri 22:00 tek Piceri Domino përball Universitetit Juridik. Bashkohuni edhe ju me Vllaznit Ultras !!

Vllaznit Ultras në Facebook Bëhu pjesë e Vllaznit Ultras


Bashkohu me Vllaznit Ultras

Antarësohu në Vllaznit Ultras Një jetë dy ngjyra një skuadër


Antarësohu